Podczas, gdy w sieci tak wiele jest błędnych informacji dotyczących zasilania laptopów, a producenci starannie chronią swoje zasoby, my przedstawiamy efekty wielu miesięcy naszych działań.
Pracowaliśmy długo i wytrwale, aby stworzyć narzędzie, dzięki któremu raz na zawsze zażegnaliśmy problem żmudnego poszukiwania kompatybilnego zasilacza. Od teraz, odpowiedni zasilacz można łatwo wyszukać, zależenie od posiadanych informacji, w sposób dogodny dla użytkownika. Najdokładniejsze wyszukiwanie odbywa się poprzez uzupełnienie znanych parametrów poszukiwanego zasilacza, takich jak np. napięcie, natężenie, czy też wymiary wtyczki. Jeśli jednak nie posiadamy tej informacji - żaden problem - wystarczy podać model swojego laptopa, a nasz system wyszuka i zaproponuje właściwe zasilacze.

Ostatecznie oddajemy do dyspozycji narzędzie bazujące na zasobnej bazie danych, która na chwilę obecną zawiera ponad 40 marek oraz dziesiątki tysięcy modeli laptopów, do których zasilacze posiadamy w bieżącej ofercie. Ponadto, stale aktualizujemy zarówno ofertę Akyga, jak również zasoby na których bazuje wyszukiwarka, toteż powyższe liczby nie przestają rosnąć. Nie bazujemy na gotowych, niesprawdzonych internetowych wyszukiwarkach – tworzymy własne, rzetelne rozwiązania, do skorzystania z których zapraszamy już dziś.